Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Strażniczka miejska stojąca przy radiowozie na miejscu zdarzenia. W tle pracują służby ratownicze.Strażnicy miejscy z II Oddziału Terenowego udzielili pomocy poszkodowanym i zabezpieczyli miejsce po wypadku na skrzyżowaniu Dolinki Służewieckiej i al. Wilanowskiej. Zderzyły się tam dwa samochody. W jednym jechały małe dzieci.

W sobotę 11 maja, strażnicy miejscy z II Oddziału Terenowego, którzy około godziny 12.25 patrolowali Dolinkę Służewiecką, zauważyli na środku skrzyżowania z al. Wilanowską dwa rozbite auta. Ford i mercedes utrudniały przejazd innym pojazdom. Obok samochodów stali ich kierowcy i dwójka roztrzęsionych dzieci, które podróżowały jednym z aut. Strażnicy wezwali pogotowie, policję i straż pożarną, a sami zabezpieczyli miejsce zdarzenia i zadbali o komfort psychiczny uczestników kolizji. Po przybyciu na miejsce, strażacy odłączyli instalację elektryczną i zneutralizowali płyny eksploatacyjne wyciekające z uszkodzonych samochodów. Ratownicy uznali, że nikt nie wymaga hospitalizacji. Ustalaniem okoliczności zdarzenia zajęła się policja. W czasie pracy służb, ruchem w okolicy stłuczki pokierowali strażnicy miejscy i pracownicy nadzoru komunikacji miejskiej. Utrudnienia trwały około godziny.

Strażniczka miejska stojąca przy radiowozie na miejscu zdarzenia. W tle pracują służby ratownicze.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Logo kompanii reprezentacyjnej SM

krew4

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy