Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Zdjęcie ilustracyjne: portfel z kartami bankowymi.Rankiem 29 kwietnia strażnicy miejscy otrzymali zgłoszenie o nietrzeźwym mężczyźnie, który leżał na chodniku na Służewcu. Podczas interwencji funkcjonariusze ujawnili przy mężczyźnie cudzą kartę kredytową

Około godziny 6.30 strażnicy miejscy z II Oddziału Terenowego podjęli interwencję wobec nietrzeźwego mężczyzny, który spał na chodniku przed jednym z budynków przy ulicy Wałbrzyskiej. Dobudzony 31-latek nie miał żadnych obrażeń i nie wymagał pomocy lekarskiej, za to kompletnie nie wiedział gdzie się znajduje i nie był w stanie samodzielnie utrzymać się na nogach. Badanie alkomatem wskazywało, że stosunkowo niedawno przestał pić. Nadzieja na to, że dotrze samodzielnie do domu była wątpliwa, więc strażnicy zabrali nietrzeźwego do SOdON. Podczas przyjmowania do placówki mężczyzna musiał opróżnić kieszenie. Wówczas ujawniono, że miał przy sobie cudzą kartę bankową. Po wytrzeźwieniu 31-latek będzie musiał wytłumaczyć policji, jak wszedł w posiadanie cudzego środka płatniczego.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy