Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Strażnicy miejscy w radiowozie

Kierowca forda, który wieczorem 17 marca jechał ul. Puławską zwrócił uwagę innych użytkowników drogi ponieważ miał wyraźny problem z utrzymaniem się w wyznaczonych pasach ruchu. Kierowcy powiadomili o tym patrol straży miejskiej.

Dochodziła godz. 19, gdy patrol strażników z II Oddziału Terenowego zatrzymał się na światłach przy skrzyżowaniu z ul. Malczewskiego. W tym momencie jadący za nimi kierowca taksówki poinformował, że za taksówką jedzie pijany kierowca. Funkcjonariusze podjęli interwencję. Po podejściu do drzwi kierowcy funkcjonariusze zobaczyli mężczyznę patrzącego przed siebie błędnym wzrokiem. Gdy zapukali w szybę i kierowca uchylił drzwi funkcjonariusze poczuli zapach alkoholu. Mężczyzna bełkotał, że pił, bo właśnie rozwodzi się z żoną. Kierowcy polecono by wyłączył silnik, oddał kluczyki i wezwano patrol policji. Policjanci, którzy przybyli na miejsce zbadali trzeźwość ujętego kierowcy – wynik 2,3 promila (1,08 mg/l) alkoholu w wydychanym powietrzu. Dalsze czynności prowadzili już policjanci.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy