Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

zgubiona staruszka 180W ostatni weekend słoneczna pogoda zachęcała do spacerów. Na świeżym powietrzu postanowiła spędzić popołudnie także pewna starsza pani, która mieszka na Stegnach. Po przejściu kilku kilometrów kobieta zgubiła się na Mokotowie.


Strażnicy miejscy z II Oddziału Terenowego, którzy wieczorem 24 lipca patrolowali Mokotów, otrzymali zgłoszenie o starszej kobiecie z zanikami pamięci. Pani bezradnie chodziła w okolicach skrzyżowania Puławskiej i Domaniewskiej. Funkcjonariusze odnaleźli staruszkę na ulicy Ksawerów. Kobieta nie wiedziała dlaczego i w jaki sposób znalazła się w tej części miasta. Miała przy sobie notes z telefonami. Dzięki niemu strażnikom udało się ustalić dane kobiety i telefon do jej najbliższych. Po skontaktowaniu się z rodziną funkcjonariusze odwieźli 84 latkę do domu.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy