Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

2019 07 przewozowkaMieszkańcy Mokotowa, którzy w niedzielny poranek wyszli z domu przy ul. Marzanny zastali przed swoim blokiem śpiącego wędrowca. „Śpiochem” zaopiekowali się strażnicy miejscy z II Oddziału Terenowego. 

Zgłoszenie o mężczyźnie, który na weekendowy wypoczynek 7 czerwca wybrał tak nietypowe miejsce wpłynęło około godziny 10.15. Strażnicy udali się na miejsce. Zmęczony spożyciem mężczyzna siedział przed wejściem do klatki schodowej. Roztaczający się wokół niego zapach alkoholu nie pozostawiał wątpliwości, co było przyczyną jego zmęczenia. Strażnicy przystąpili do legitymowania jednak mężczyzna nie miał przy sobie dokumentów. Z danych jakie podał wynikało, że 55-latek mieszka na Ukrainie. Mężczyznę przewieziono do komendy rejonowej policji, gdzie wezwano telefonicznie jego 29-letniego syna. Gdy potwierdzono jego dane policjanci ustalili, że przebywa on w Polsce nielegalnie. Dalsze czynności przejęła policja.

 

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy