Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

2019 10 nieletni kontrola 02Jednym z zadań patroli szkolnych są kontrole miejsc, w których gromadzą się nieletni. W takich miejscach młodzi ludzie często palą papierosy, spożywają alkohol lub zażywają narkotyki. Podobnie było 6 lutego, gdy jeden z patroli podjął interwencję na ul. Joliot Curie.

Dochodziła godzina 8.30, gdy wspólny patrol szkolny straży miejskiej i policji zauważył grupę młodych ludzi przy jednej z ławek. Na widok radiowozu nerwowo zaczęli wyrzucać papierosy, a jeden z chłopaków wrzucił pod ławkę jakieś zawiniątko. Funkcjonariusze zabezpieczyli je. Jak ujawniono znajdował się w nim susz roślinny koloru brunatno-zielonego. Jego 17-letni właściciel jest uczniem jednej z mokotowskich szkół. Nieletni zostali przewiezieni do komisariatu policji, gdzie przebadano zawartość torebki testerem narkotykowym, który wskazał marihuanę. Ponadto przy 15-latce ujawniono butelkę wódki o pojemności 0,1 l.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy