Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

2019 07 straznik ratownikNa Mokotowie doszło do wypadku motocyklisty. Pomocy mężczyźnie udzielili strażnicy miejscy z Patrolu Eko, którzy jechali na inną interwencję.

Strażnicy miejscy z Patrolu Eko, którzy 18 października ok. godz. 8.30 jechali w kierunku Mokotowa, na skrzyżowaniu al. Wilanowskiej i Dolinki Służewieckiej zauważyli leżącego na jezdni motocyklistę. Funkcjonariusze natychmiast podjęli interwencję. Mężczyzna był przytomny. Strażnicy okryli kierowcę jednośladu kocem termicznym, ułożyli go w pozycji bocznej oraz wezwali karetkę pogotowia i patrol policji. Po przyjeździe wezwanych służb dalsze czynności na miejscu zdarzenia prowadzili już policjanci.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy