Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

2019 03 kobyla siekierkiWe wtorek 12 marca Ekopatrol otrzymał zgłoszenie o zaniedbanych zwierzętach przybywających na jednej z posesji na Siekierkach. Strażnicy ruszyli pod wskazany adres.

Na miejscu okazało się, że jest to małe gospodarstwo, a zaniedbywanymi zwierzętami miały być koń i pies. Funkcjonariusze dokładnie sprawdzili stan zwierząt oraz warunki w jakich przebywają. Wszystko było jak w najlepszym porządku i pies i Kaśka - bo tak na imię miała dorodna kobyła - która przybywała w gospodarstwie miały bardzo dobre warunki: Kaśka stajnię a pies wygodną i zadbaną budę. Tym razem był to fałszywy alarm, ale czujnym warto być zawsze.

2019 03 kobyla siekierki

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy