Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

2016 10 nocna kolizja

W nocy z 13 na 14 października u zbiegu Batorego i Alei Niepodległości doszło do zderzenia volvo i volkswagena.

Kolizja miała miejsce przed pierwszą w nocy. Na miejscu pojawili się strażnicy miejscy, którzy zabezpieczyli miejsce wypadku: volvo uderzyło w volkswagena przewracając go na bok. Kierowcy pojazdów i pasażer o własnych siłach opuścili samochody, nie odnosząc poważnych obrażeń, jednak podczas oczekiwania na policję i straż pożarną pasażer volvo poczuł się gorzej, dlatego strażnicy wezwali pogotowie, udzielając jednocześnie pierwszej pomocy przedmedycznej.

Ratownicy stwierdzili, że mężczyzna nie wymaga dalszej pomocy lekarskiej i mógł udać się do domu. Podczas gdy strażacy i policjanci prowadzili czynności związane z wypadkiem, strażnicy kierowali ruchem oraz nie dopuszczali do miejsca zdarzenia osób postronnych.

Interwencja zakończyła po niespełna godzinie.

2016 10 nocna kolizja 012016 10 nocna kolizja 022016 10 nocna kolizja 03

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

krew4

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy