Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Strażnik miejski i policjanci przy przedziale przewozowym, w którym siedzi ujęty mężczyzna.Lekceważenie przepisów zakazujących spożywania alkoholu w miejscach publicznych dla dwóch mężczyzn zakończyło się mandatami, a dla trzeciego – zatrzymaniem przez policję.

We środę 12 maja, około 1 w nocy strażnicy miejscy patrolujący rejon Chomiczówki podjęli interwencję wobec grupki hałaśliwych mężczyzn spożywających alkohol przed jednym z pawilonów przy ul. Reymonta. Dwaj amatorzy niedozwolonego picia piwa w miejscu publicznym zostali wylegitymowani i ukarani mandatami. Funkcjonariusze zwrócili jednak uwagę na nerwowe zachowanie trzeciego z mężczyzn, który schował coś do kieszeni spodni. Jak się okazało, ukrył w niej słoik wypełniony zielono-brunatnym suszem. Strażnicy zabezpieczyli pojemnik, zawiadomili policję, a 23-letniego mężczyznę umieścili w przedziale przewozowym radiowozu. Podjęty przez policjantów mężczyzna został przewieziony do komendy rejonowej, gdzie technik kryminalistyczny zbadał testem narkotykowym zawartość słoika. Test potwierdził przypuszczenia funkcjonariuszy, że suszem była marihuana o wadze 2 gramów. Jej posiadacz został zatrzymany.

Strażnik miejski i policjanci przy przedziale przewozowym, w którym siedzi ujęty mężczyzna.Słoik z suszem roślinnym na tle belki dachowej radiowozu straży miejskiej

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Logo kompanii reprezentacyjnej SM

krew4

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy