Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Ilustracja: ratownik medyczny stojący obok strażnika miejskiego- widoczne fragmenty ich uniformów.Około 1:30 w nocy monitoring miejski wypatrzył na Broniewskiego ofiarę pobicia. Krwawiącemu mężczyźnie pomocy przedmedycznej udzielili strażnicy miejscy z V Oddziału Terenowego

Zaalarmowani przez operatora monitoringu zastali na miejscu poważnie rannego i przestraszonego mężczyznę. Poszkodowany był cały we krwi, krwawił z rany głowy, miał rozbity łuk brwiowy. Funkcjonariusze natychmiast wezwali na miejsce pogotowie, sami zaś zajęli się tamowaniem krwotoku i uspokajaniem mężczyzny. Jak wynikało z nerwowych wypowiedzi, padł ofiarą pobicia. Do czasu przybycia karetki strażnicy walczyli z krwotokiem, dbali o zapewnienie poszkodowanemu komfortu psychicznego, okryli go kocem termicznym i monitorowali czynności życiowe. Ponieważ obrażenia były poważne, ratownicy medyczni zdecydowali o zabraniu pacjenta do Szpitala Bielańskiego.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy