Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Radiowóz straży miejskiej stojący przy wejściu do Stołecznego Ośrodka dla Osób NietrzeźwychStrażnicy miejscy, którzy wieczorem patrolowali Bielany, otrzymali zgłoszenie o nietrzeźwym mężczyźnie, który zataczając się, wchodził na jezdnię – wprost przed nadjeżdżające samochody.

Około godziny 20.30 funkcjonariusze z V Oddziału Terenowego otrzymali wezwanie na ulicę Szekspira, gdzie pewien mężczyzna szukał drogi do domu – i awantury. Chwiejąc się i zataczając, wchodził na jezdnię, wymachiwał rękami i wykrzykiwał wulgarne słowa. Do mężczyzny wezwano wcześniej pogotowie, ale ratownicy uznali, że jedyna placówka, do której się kwalifikuje, mieści się przy ulicy Kolskiej, dlatego poprosili o interwencję strażników miejskich. Pijany nadal zachowywał się agresywnie i znieważał funkcjonariuszy. Gdy na Kolskiej wysiadał z radiowozu, uderzył jednego ze strażników. Poddany badaniu alkomatem wydmuchał dwa promile (0,95 mg/l) alkoholu. Perspektywa spędzenia kilkunastu godzin w SOdON sprawiła, że stał się jeszcze bardziej agresywny i wulgarny. Wezwano patrol policji. Mężczyzna odpowie za znieważenie i naruszenie nietykalności funkcjonariuszy.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy