Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Zdjęcie ilustracyjne: białe kocię trzymane przez strażnika z Ekopatrolu w rękawicach ochronnych.Strażnicy miejscy z Ekopatrolu otrzymali wczesnym popołudniem 14 lipca zaskakujące w treści zgłoszenie, że przed jednym z bloków na terenie Wawrzyszewa miauczy… zaparkowany volkswagen.

Dochodziła godzina 13, gdy funkcjonariusze podjęli interwencję na ulicy Andersena. Z zaparkowanego tam auta rzeczywiście dochodziło wyraźne miauczenie kota. Wewnątrz, pomiędzy fotelami, nie było widać żadnego nieproszonego gościa. Funkcjonariusze doszli do wniosku, że zwierzak prawdopodobnie schował się w nocy pod maską, a potem nie umiał samodzielnie opuścić kryjówki. Strażnicy ustalili właściciela pojazdu. Po otworzeniu maski oczom zebranych ukazał się wystraszony, biało-czarny mruczek, wciśnięty w trudno dostępne miejsce. Maluch jest prawdopodobnie kotem wolnożyjącym, ale po tej przygodzie jego tymczasowym domem stało się schronisko na Paluchu.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy