Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Susz marihuanyWęzeł komunikacyjny na Młocinach to jedno z wielu miejsc kontrolowanych przez patrole szkolne. Nieletni wyjątkowo upodobali sobie je na wagary. Przed południem 22 czerwca wspólny patrol szkolny straży miejskiej i policji ujął tam dwóch młodzieńców, którzy mieli przy sobie – i zamierzali ją palić – marihuanę.

Około godz. 10.30 funkcjonariusze kontrolowali pętlę przy ulicy Kasprowicza. Zauważyli dwóch nieletnich, którzy kręcili się bez wyraźnego celu. Podczas interwencji 16-latkowie z podwarszawskich miejscowości nie umieli wytłumaczyć, po co tam przyjechali. Wyjawili to dopiero, gdy funkcjonariusze znaleźli przy jednym z nich foliową torebkę zawierająca zielono-brunatny susz roślinny. Nieletni przyznali, że jest to marihuana, którą zamierzali wspólnie wypalić. Obaj zostali przewiezieni do Komendy Rejonowej Policji. Tam badanie testerem narkotykowym potwierdziło, że jest to marihuana. Młodymi ludźmi zajęli się policjanci z Wydziału ds. Profilaktyki Społecznej Nieletnich i Patologii.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy