Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

2020 09 wybrzeze ratunekDo strażników miejskich z II Oddziału Terenowego, którzy brali udział w zabezpieczeniu przy ulicy Farysa, podeszła kobiet informując, że niedaleko na trawniku leży jakiś starszy mężczyzna. Funkcjonariusze zareagowali natychmiast.

Strażnicy odnaleźli mężczyznę ok 250 metrów od mostu Marii Skłodowskiej - Curie. Leżał na trawniku przy Wybrzeżu Gdyńskim. Jego wygląd wskazywał, że może mieć około 65 lat. Funkcjonariusze nie mogli z mężczyzną nawiązać kontaktu. Jego oddech był slaby, a puls był ledwo wyczuwalny. Strażnicy okryli mężczyznę kocem termicznym. Wezwano pogotowie ratunkowe. Tuż przed przyjazdem pogotowia mężczyzna odzyskał świadomość. Był zdezorientowany, nie odpowiadał logicznie na pytania. Ratownicy z pogotowia przewieźli mężczyznę do szpitala.

2020 09 wybrzeze ratunek

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy