Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

2019 01 uniwersalne 03Na pętli przy stacji metra Młociny przewrócił się jeden z pasażerów i rozbił głowę. Przechodnie, którzy nie widzieli wypadku, wezwali straż miejską. Funkcjonariusze opatrzyli mężczyznę i wezwali karetkę.

Mężczyznę z zakrwawioną twarzą zauważyli przechodnie około godz. 10 rano 3 grudnia, gdy siedział na ławce przystankowej przy pętli autobusowej. Wezwano straż miejską. Funkcjonariusze odnaleźli mężczyznę. Miał drgawki, otwartą ranę na czole i rozbity łuk brwiowy oraz krwotok z nosa. Strażnicy natychmiast okryli mężczyznę kocem termicznym, a potem założyli opatrunki na rany i wezwali karetkę pogotowia. Mimo, że kontakt z poszkodowanym był utrudniony, ustalili że przyczyną obrażeń był upadek. Ratownicy pogotowia zbadali poszkodowanego. Był bardzo wychłodzony. Temperatura jego ciała spadła do 29,5 stopnia. W związku z tym podjęto decyzję o przewiezieniu rannego do szpitala.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy