Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

2018 10 pomoc seniorW niedzielę 3 listopada zmotoryzowany patrol straży miejskiej kontrolując rejon ulic Reymonta i Kochanowskiego zauważył dziwnie zachowującą się kobietę.

Pani wbiegała pod nadjeżdżające samochody. Funkcjonariusze z uwagi na grożące kobiecie niebezpieczeństwo natychmiast przystąpili do interwencji. Po bezpiecznym przeprowadzeniu na chodnik, kobieta ze łzami w oczach oświadczyła, że jest samotna, choruje i się zgubiła. Strażnicy zauważyli, że jest pod wpływem silnych emocji oraz stresu. Z uwagi na zdrowie i życie kobiety, wezwano pogotowie ratunkowe. Przybyły na miejsce zespół ratunkowy podjął decyzję o przewiezieniu jej do szpitala.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy