Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

2019 03 alkohol samochodStrażnicy z V Oddziału Terenowego pełniący wczoraj służbę w rejonie Żoliborza i Bielan otrzymali zgłoszenie – kilku mężczyzn spożywających alkohol w miejscu publicznym.

Gdy funkcjonariusze dotarli na miejsce, zauważyli tylko jednego siedzącego w samochodzie na miejscu kierowcy. Bez specjalnego skrępowania raczył się wysokoprocentowym alkoholem – bezpośrednio z butelki. Gdy strażnicy podeszli bliżej zauważyli, że kluczyki były w stacyjce. Z uwagi na duże prawdopodobieństwo, że mężczyzna odjedzie, funkcjonariusze wydali polecenie opuszczenia pojazdu. Po wyjściu z auta miłośnik mocnego trunku zaczął się zataczać. Przy mężczyźnie ujawniono kartę bankomatową wystawioną na inne nazwisko. Na miejsce wezwano patrol policji. Po przekazaniu przez strażników szczegółów interwencji policjanci zdecydowali o odstawieniu mężczyzny do SOdON - z zastrzeżeniem do dyspozycji KRP V.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy