Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

uniwersalne belka dachowa 01Spożywanie alkoholu w miejscu publicznym może się skończyć odsiadką. Przekonał się o tym mężczyzna, wobec którego strażnicy interweniowali na Bielanach.

Strażnicy miejscy z V Oddziału Terenowego, którzy 18 października patrolowali Chomiczówkę, zauważyli mężczyznę spożywającego alkohol w miejscu zabronionym. Funkcjonariusze podjęli interwencję i poprosili go o dokumenty. Ten jednak odmówił podania swoich danych i zaczął zachowywać się wulgarnie wobec strażniczki. Strażnicy wezwali patrol policji. Policjanci sprawdzili dane osoby w swojej bazie. Ustalono, że mężczyzna jest poszukiwany do osadzenia w areszcie śledczym. Dalsze czynności prowadzić będzie policja.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy