Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

2018 uniwersalne legitymowanie 02Nietrzeźwy mężczyzna spał na przystanku na Bielanach. Gdy zainteresowali się nim strażnicy miejscy okazało się, że jest obcokrajowcem, a w Polsce przebywa nielegalnie.

Patrol straży miejskiej, który przejeżdżał obok Cmentarza Włoskiego na Marymonckiej 14 kwietnia ok. godz. 20.20 zauważył mężczyznę leżącego pod ławką. Funkcjonariusze, którzy podjęli interwencję poczuli od niego silny zapach alkoholu. Nietrzeźwy nie potrafił wyjaśnić gdzie się znajduje. Strażnicy miejscy ustalili, że mężczyzna jest obcokrajowcem. Wezwano patrol policji, który po sprawdzeniu w bazie danych potwierdził, że obcokrajowiec przebywa w naszym kraju nielegalnie. Dalsze czynności przejęła policja.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy