Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

uniwersalne zimowa tarczaPodczas kontroli na Bielanach strażnicy miejscy ujawnili przy jednym z pasażerów pojazdu plastikową torebkę zawierającą marihuanę. Mężczyzna został przekazany policji.

Strażnicy miejscy z V Oddziału Terenowego, którzy 28 stycznia patrolowali Bielany zauważyli stojący na światłach przy ul. Witek samochód marki peugeot. Wewnątrz pojazdu znajdowały się nerwowo zachowujące się osoby. Funkcjonariusze podjęli interwencję. Podczas kontroli u jednego z pasażerów ujawniono plastikową torebkę zawierającą susz roślinny. Mężczyzna miał ją ukrytą w bieliźnie. Na miejsce wezwano patrol policji. Badanie suszu wykazało się, że jest to marihuana. Jej posiadacz został osadzony w PDOZ.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy