Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

2017 01 kradziez frytkiStrażnicy miejscy ujęli 25 stycznia na Bielanach mężczyznę, który z samochodu dostawczego ukradł dwa kartony frytek. Mężczyzna został przekazany policji.

W środę ok. godz. 13.00 do strażników patrolujących Bielany podszedł mężczyzna, który zgłosił kradzież i wskazał oddalającego się sprawcę. Strażnicy miejscy podjęli interwencję. Mężczyzna został ujęty. Zgłaszający wyjaśnił, że podczas wnoszenia do sklepu przywiezionego towaru zauważył jak do jego samochodu dostawczego podszedł mężczyzna, wyjął dwa kartony frytek i zaczął się oddalać. Zgłaszający wycenił wartość skradzionego towaru na 130 zł. Strażnicy wezwali na miejsce patrol policji, któremu przekazali ujętego mężczyznę. Mężczyzna został ukarany mandatem karnym.

Referat Prasowy

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

krew4

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy