Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

2016 12 986Strażnicy miejscy ujęli 5 grudnia na Młocinach mężczyznę, który posiadał przy sobie marihuanę. Na widok strażników próbował pozbyć się narkotyku. Mężczyzna został przekazany policji.

Strażnicy miejscy z V Oddziału Terenowego, którzy w sobotę ok. godz. 23.40 patrolowali ul. Kasprowicza zauważyli przy wejściu do stacji metra „Młociny" młodego mężczyznę pijącego piwo. Funkcjonariusze podjęli interwencję. Podczas legitymowania mężczyzna próbował się oddalić i odrzucić wyjęte ze skarpetki zawiniątko z brunatnym suszem roślinnym.
Strażnicy miejscy ujęli mężczyznę, zabezpieczyli zawiniątko i wezwali patrol policji. Mężczyzna został przewieziony do Komendy Rejonowej Policji, gdzie po zbadaniu suszu okazało się, że jest to marihuana o wadze 2 gramów.

Referat Prasowy

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

krew4

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy