Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

2016 11 staruszkaStarsza kobieta zgubiła się 20 listopada przy cmentarzu na Bielanach. Strażnicy miejscy odwieźli staruszkę do domu.

Kwadrans przed godz. 20 w niedzielę strażnicy miejscy otrzymali informację, że w okolicy bramy Cmentarza Północnego przy ul. Estrady przebywa starsza kobieta, która nie wie gdzie się znajduje. Strażnicy miejscy z V Oddziału Terenowego odnaleźli kobietę. Nie wymagała pomocy lekarskiej. W rozmowie z funkcjonariuszami kobieta przyznała, że nie wie gdzie jest. Strażnicy ustalili, że ich rozmówczyni jest mieszkanką Bielan. Funkcjonariusze odwieźli kobietę do domu i przekazali synowi, który oświadczył, że niedawno zgłosił policji zaginięcie matki.

Referat Prasowy

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy