Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Strażnik z odnalezionym rowerem na tle radiowozu straży miejskiejRankiem 10 maja strażnicy miejscy z VI Oddziału Terenowego otrzymali zgłoszenie, że na Białołęce leży w krzakach rower, a wokół widać ślady krwi. Jeden z patroli natychmiast podjął interwencję. Okazało się, że jednoślad był kradziony.

Kilka minut przed godziną 10 dwoje strażników patrolujących Białołękę otrzymało zgłoszenie od zaniepokojonej osoby, która zauważyła leżący w krzakach rower, a wokół niego liczne ślady krwi. Funkcjonariusze spenetrowali okolicę znaleziska w poszukiwaniu osoby rannej, jednak nikogo tam nie było. O zdarzeniu zawiadomili policję i wraz z rowerem udali się do komisariatu na Białołękę. Tam okazało się, że dzień wcześniej kradzież jednośladu zgłosiła nauczycielka jednej z pobliskich szkół. Kobieta nie mogła opuścić uczniów, dlatego strażnicy pojechali na identyfikację roweru do szkoły. Nauczycielka rozpoznała rower, który po lekcjach, po dopełnieniu wymaganych prawem formalności, mogła odebrać z policji.

Strażnik z odnalezionym rowerem na tle radiowozu straży miejskiejOdnaleziony rower w częściach leży na ziemi przy radiowozie straży miejskiej

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Logo kompanii reprezentacyjnej SM

krew4

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy