Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Płonące trawy- zdjęcie ilustracyjnePo południu 11 maja doszło do pożaru traw obok centrum handlowego na Annopolu. Pożar zauważyła przechodząca kobieta, która powiadomiła o zdarzeniu strażników miejskich przeprowadzających interwencję po drugiej stronie Trasy Toruńskiej.

Do zdarzenia doszło około godziny 19. Strażnicy miejscy z VI Oddziału Terenowego przeprowadzali interwencję przy ulicy Suwalskiej, gdy podeszła do nich kobieta i poinformowała, że widziała pożar przy centrum handlowym. Funkcjonariusze natychmiast udali się na miejsce. Stwierdzili, że rzeczywiście przy hali targowej u zbiegu ulic Annopol i Rembielińskiej paliły się rosnące tam trawy. Pożar spowodował spore zadymienie. Strażnicy wezwali straż pożarną. Pożar został po pół godzinie ugaszony.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Logo kompanii reprezentacyjnej SM

krew4

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy