Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Zdjęcie z interwencji: zwisający kabel leży na chodniku, za nim stoi radiowóz straży miejskiej, w tle zaparkowane samochody i słup ogłoszeniowy.Wiszący pół metra nad ulicą kabel telefoniczny zauważyli rankiem 29 marca strażnicy miejscy z Oddziału Ochrony Środowiska, którzy patrolowali Białołękę. Natychmiast wezwali odpowiednie służby techniczne

Około godziny 8.20 patrol straży miejskiej, który przejeżdżał ulicą Juranda ze Spychowa, zauważył kabel, który zwisał około 50 centymetrów nad chodnikiem. Na odcinku kilku metrów przewód przebiegał nad ulicą Zbyszka z Bogdańca. Ponieważ nie był on niczym oznaczony, mógł zostać przerwany przez samochód. Jeszcze bardziej niebezpieczny był on dla rowerzystów i pieszych, a szczególnie – dzieci. Strażnicy wezwali na miejsce pogotowie techniczne firmy telekomunikacyjnej, które sprawnie usunęło zagrożenie.

  • 2022_04_kabel_bialoleka_01
  • 2022_04_kabel_bialoleka_02
  • 2022_04_kabel_bialoleka_03

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy