Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Zdjęcie z interwencji: leżący na ziemi zardzewiały pocisk artyleryjski. Obok, dla ukazania skali, leży pałka strażnika dorównująca wielkością niewybuchowi.W czwartek 13 stycznia patrol z VI Oddziału Terenowego otrzymał zgłoszenie o niewybuchu odkopanym na Białołęce

Dochodziła godzina 16, kiedy funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie o niebezpiecznym znalezisku na prywatnej posesji przy ulicy Polnych Kwiatów na warszawskiej Białołęce. Na miejscu strażnicy zastali patrol policji, który wstępnie zabezpieczył teren. Był to pocisk artyleryjski z czasów II wojny światowej. Zabezpieczenie zagrożonego terenu przed dostępem osób niepowołanych trwało do godz. 3 następnego dnia. Dalsze czynności przejęli policjanci.
Nie był to odosobniony przypadek, kiedy strażnicy zabezpieczali miejsce odkopanych „pamiątek” z czasów wojny. Białołęka była sceną zaciętych walk w 1944 roku.

Zdjęcie z interwencji: leżący na ziemi zardzewiały pocisk artyleryjski. Obok, dla ukazania skali, leży pałka strażnika dorównująca wielkością niewybuchowi.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy