Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Samochody uszkodzone w kolizjiWarunki drogowe są w ostatnich dniach bardzo trudne, a mimo to niektórzy z kierowców nie zachowują podczas jazdy należytej ostrożności. Tak było 8 lutego na ulicy Marywilskiej, gdzie ciężarówka wjechała w miejski autobus. Zdarzenie miało miejsce przed siedzibą Straży Miejskiej na Białołęce.

Minęła godzina 11, gdy strażnicy miejscy przebywający w siedzibie Referatu Komunalnego przy ulicy Marywilskiej 44 usłyszeli huk i trzask dochodzący z ulicy. Okazało się, że tuż obok doszło do zderzenia. Ciężarówka marki MAN uderzyła w tylne drzwi autobusu linii 126. W wyniku tego autobus ściął metalowy słup i uderzył w bok auta osobowego zaparkowanego przy jezdni. Strażnicy natychmiast podjęli interwencję. Już na pierwszy rzut oka widać było, że pomocy potrzebuje przede wszystkim kierowca ciężarówki, który doznał obrażeń głowy i silnie krwawił. Wezwano służby. W czasie oczekiwania na ich przyjazd strażnicy opatrzyli rannego kierowcę. Kilkanaście minut później został on zabrany do szpitala. Jadący autobusem nie doznali obrażeń. Do zakończenia działań ratowniczych strażnicy miejscy zabezpieczali miejsce zdarzenia i kierowali ruchem.

  • 2021_02_kolizja_marywilska_01
  • 2021_02_kolizja_marywilska_02
  • 2021_02_kolizja_marywilska_03
  • 2021_02_kolizja_marywilska_04
  • 2021_02_kolizja_marywilska_05
  • 2021_02_kolizja_marywilska_06

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy