Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

2020 10 szyba radiowoz 01Dziwne rzeczy robi z ludźmi alkohol wypity w nadmiernych dawkach. Przykładem tego jest pewien 45-latek, który wieczorem 21 października nie mógł ustać o własnych siłach, ale w nagłym przypływie energii wybił szybę w radiowozie.

Strażnicy miejscy z VI Oddziału Terenowego około godz. 22.35 otrzymali zgłoszenie, że na przystanku tramwajowym przy ulicy Światowida na barierce „zwisa” pijany mężczyzna. Podjęto interwencję. Funkcjonariusze zastali na przystanku 45-letniego mieszkańca stolicy, który nie był w stanie samodzielnie stać na nogach. Trzymając się barierki, mężczyzna wykonywał dziwny „taniec”, a gdy na chwilę puszczał metalowe elementy, niebezpiecznie zataczał się na torowisko. Ze względu na jego bezpieczeństwo podjęto decyzję o przewiezieniu go do SOdON. Umieszczony w przedziale przewozowym nagle zaczął zachowywać się agresywnie i kopnął w szybę oddzielającą część pojazdu, w której się znajdował. Szyba pękła. Strażnicy wezwali patrol policji. Mężczyzna został przebadany alkomatem – wynik blisko 3 promile (1,37 mg/l) alkoholu w wydychanym powietrzu. Policjanci zdecydowali, że poczeka w SOdON, aż wyparuje z niego alkohol. Po wytrzeźwieniu wróci do komisariatu, gdzie zostanie rozliczony ze swoich „występów” w radiowozie.

2020 10 szyba radiowoz 022020 10 szyba radiowoz 01

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy