Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

mietowa 180Miętowa to niewielka uliczka odchodząca od Marywilskiej. W znajdujących się tam zaroślach czasami koczują bezdomni i amatorzy tanich alkoholi. Dlatego miejsce to jest często kontrolowane przez strażników miejskich. Tak też było 18 czerwca po południu, gdy strażnicy miejscy z VI Oddziału Terenowego otrzymali zgłoszenie o leżącym na ulicy zakrwawionym mężczyźnie.


Strażnicy natychmiast podjęli interwencję. Poszkodowany leżał na brzuchu i krwawił. Na szczęście strażniczka z patrolu jest ratownikiem medycznym i w radiowozie miała plecak ze sprzętem ratowniczym. Ponieważ mężczyzna nie reagował na bodźce funkcjonariusze ułożyli go w pozycji bezpiecznej i upewnili się, że może oddychać. Wezwano karetkę pogotowia. Potem zdezynfekowali dwie krwawiące rany na twarzy i oczyścili oko. W trakcie tych czynności 37 letni mężczyzna odzyskał przytomność. Ponieważ mężczyzna był przemoczony i wychłodzony funkcjonariusze okryli go kocem termicznym. Kilka minut później przyjechało pogotowie. Poszkodowany został zabrany do szpitala.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy