Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

2018 11 piesek 01Dziś nad ranem funkcjonariusze Ekopatrolu otrzymali zlecenie wyjazdu na ulicę Modlińską w sprawie błąkającego się bezpańskiego pieska.

Po przybyciu na miejsce „piesek” okazał się być dorosłym, prawie 50 kilogramowym, owczarkiem kaukaskim. Prawdopodobnie uciekł z prywatnej posesji. Pierwsza próba odłowienia go nie powiodła się - pies odmawiał wykonywania poleceń - w dodatku zaatakował strażników, którzy musieli schronić się w radiowozie. Dopiero przybycie drugiego patrolu i użycie dwóch specjalistycznych chwytaków, umożliwiło bezpieczne dla funkcjonariuszy i dla psa – odłowienie go. Uspokojony owczarek kaukaski został bezpiecznie przetransportowany do schroniska Na Paluchu.

  • 2018_11_piesek_01
  • 2018_11_piesek_02
  • 2018_11_piesek_03

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy