Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

2017 06 modlinska olej 0121 czerwca funkcjonariusze Oddziału Ochrony Środowiska realizowali zadania związane z prawidłową gospodarką odpadami komunalnymi. Podczas spotkania z urzędnikami w terenie zauważyli bardzo duże ilości gęstego i śmierdzącego dymu.


Strażnicy przerwali spotkanie i natychmiast udali się w miejsce skąd wydobywał się dym - okazało się, że dym pochodzi ze skupu złomu gdzie pracownicy „utylizowali odpady”. Utylizacja polegała na wypalaniu oleju pochodzącego z maszyn.
Funkcjonariusze Straży Miejskiej na sprawcę wykroczenia nałożyli surowy mandat oraz wydali polecenie natychmiastowego ugaszenia ognia.

2017 06 modlinska olej 012017 06 modlinska olej 022017 06 modlinska olej 03

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy