Stołeczna Straż Miejska.   Uwaga: Stołeczna Straż Miejska. Kliknij w głośniczek aby odsłuchać zaznaczony tekst GSpeech
logo gora
logo dol

Wybór rozmiaru czcionki

A- A A+

wezwanie

rodo

bip logo

epuap

raporty

poznaj sm

na paluchu

rower miejskiWidok człowieka niosącego na plecach ramę od roweru nie jest czymś codziennym. Tym bardziej jeśli jest to bardzo charakterystyczna rama roweru miejskiego Veturilo. Ten nietypowy sposób korzystania z pojazdu zaintrygował strażników miejskich z VI Oddziału Terenowego.

2019 05 kradziez pradu 0120 maja patrol referatu ds. Kontroli Środowiska na terenie dzielnicy Białołęka przeprowadzał działania pokontrolne. W trakcie tych czynności funkcjonariusze poprosili użytkownika jednej z posesji o okazanie dokumentów, mężczyzna poinformował strażników, że musi je odszukać.

jazda na bombachZnieważanie funkcjonariuszy straży miejskiej nigdy nie kończy się dobrze dla sprawców. Przekonał się o tym we wtorek wieczorem jeden z mieszkańców Tarchomina.

2019 05 bialoleka zmija 01Prace we własnym ogródku mogą być przyjemne, mogą dawać dużo satysfakcji, ale jak się okazuje -mogą też powodować silne emocje. Przekonał się o tym 7 maja jeden z mieszkańców Białołęki. W trakcie sprzątania przydomowego ogródka jego zainteresowanie wzbudziło zachowanie psów, które dawały znaki, że coś znalazły w trawie.

2019 04 pozar mietowa 02Patrolując okolice targowiska przy Marywilskiej strażnicy miejscy z VI Oddziału Terenowego 23 kwietnia ok. godz. 19 zauważyli kłęby dymu w okolicy ul. Miętowej.

2019 03 alkohol samochodNietrzeźwy mężczyzna prowadził mercedesa. Kiedy przysnął za kierownicą uderzył w wysepkę i rozbił auto. Nietrzeźwego kierowcę ujęli strażnicy miejscy.

2019 03 alkohol samochodDziwne zachowanie kierowcy zwróciło uwagę strażniczek miejskich. Kiedy podjęły interwencję okazało się, że mężczyzna jest pijany.

2019 04 niewybuchDwie strażniczki z Białołęki uczestniczyły w zabezpieczeniu miejsca znalezienia pocisku artyleryjskiego. Niewybuch leżał pod wodą, na brzegu Wisły.

2019 04 kanal henrykowski 01W piątek 5 kwietnia patrol referatu ds. Kontroli Środowiska realizował zgłoszenie mieszkańców na terenie dzielnicy Białołęka. W trakcie kontroli terenu funkcjonariuszy zaniepokoi stan koryta kanału Henrykowskiego na wysokości ulicy Stągiewnej.

2019 04 przedszkole strumykowa 01…tego Jan nie będzie umiał. A pewnych zachowań warto uczyć już najmłodszych- dzięki temu będą wiedzieć, co zrobić w sytuacjach kryzysowych.

 

g 1 g 2 g 3 g 4 g 5 g 6 g 7
g 1 g 2 g 3 g 4 g 5 g 6 g 7
stopka
Uwaga: Kliknij w głośniczek aby odsłuchać zaznaczony tekst GSpeech