Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Strażnik miejski i policjant prowadzą ujętego- zdjęcie ilustracyjneWspólny patrol straży miejskiej i policji zatrzymał na Bemowie do kontroli samochód BMW. Jego kierowca miał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów i był pod wpływem kokainy. W bagażniku przewoził maczetę, kij baseballowy oraz młotek.

Gwałtowny i nierówny styl jazdy młodego kierowcy BMW 520 zwrócił uwagę strażnika miejskiego i policjantki wspólnie patrolujących wieczorem 13 maja Wolę i Bemowo. Auto zostało zatrzymane do kontroli u zbiegu Lazurowej i Obrońców Grodna. Kierującym okazał się 21-letni mieszkaniec stolicy. Towarzyszyło mu dwóch, niespełna 30-letnich pasażerów. Podczas sprawdzania kierowcy w policyjnej bazie danych funkcjonariuszka ujawniła, że na mężczyźnie ciąży wydany w styczniu sądowy zakaz prowadzenia pojazdów za… kierowanie bez uprawnień. Mężczyznę poddano badaniu na trzeźwość i obecność narkotyków w ślinie. Kierowca był trzeźwy, ale test narkotykowy wykazał, że jest pod wpływem kokainy. W bagażniku samochodu funkcjonariusze ujawnili maczetę, młotek i kij baseballowy. Kierujący pod wpływem kokainy został przewieziony w kajdankach do komisariatu na Bemowie, a auto odholowano na parking depozytowy.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Logo kompanii reprezentacyjnej SM

krew4

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy