Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

uniwersalne kontrola boisko szkolneMieszkańcy osiedla nie mogli wypocząć wieczorem 31 marca ponieważ pod ich oknami alkohol popijała grupa młodych ludzi. Kwadrans po godzinie 21 wezwano strażników miejskich.

Gdy funkcjonariusze przyjechali na miejsce część grupy rozbiegła się. Pozostały dwie nastolatki i leżący na ławce chłopak. Z informacji uzyskanych od dziewczyn młodzieniec wypił dużą ilość alkoholu mimo, że miał dopiero 14 lat. Strażnicy wezwali pogotowie ratunkowe i patrol policji. Ponieważ temperatura była niska i padał deszcz nastolatka okryto kocem termicznym. W pewnej chwili odezwał się telefon chłopca. Dzwoniła jego mama. Strażnicy powiadomili ją o zdarzeniu i poprosili o przybycie na miejsce interwencji. Wcześniej na miejsce przyjechała karetka i patrol policji. Nieletni został przebadany – nie wymagał hospitalizacji. Patrol policji zdecydował o przekazaniu chłopca przybyłym na miejsce rodzicom.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Logo kompanii reprezentacyjnej SM

krew4

Baner x edycji konkursu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy