Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Ubrany na czarno mężczyzna stojący obok radiowozu straży miejskiej.Wczesnym wieczorem 22 lutego mieszkańcy bloku przy ulicy Klemensiewicza usłyszeli przy wejściu do klatki schodowej, że ktoś się awanturuje. Po chwili w drzwiach wejściowych ktoś zbił szybę. Wezwano strażników miejskich z IV Oddziału Terenowego.

Patrol, który podjął interwencję, zastał przy wejściu do klatki schodowej sporo rozbitego szkła, pochodzącego z szyb w drzwiach wejściowych, oraz świadka, który widział zajście. Sprawcą miał być nietrzeźwy, rozebrany do połowy, mężczyzna. Funkcjonariusze zauważyli go przy sąsiednim budynku. Dobijał się do kolejnych drzwi wejściowych, wymachując zakrwawionymi rękami i krzycząc coś po rosyjsku. Strażnicy wydali polecenie, by się uspokoił i zachowywał zgodnie z prawem, ale mężczyzna ich nie słuchał. Po chwili został obezwładniony. Awanturnik nie chciał, by wezwano pogotowie ratunkowe, więc funkcjonariusze sami opatrzyli mu ranę na łokciu oraz okryli go kocem termicznym. Nie chciał też podać swoich danych. Powtarzał tylko, że pochodzi z Uzbekistanu. Strażnicy wezwali patrol policji, ale i policjantom nie udało się ustalić jego tożsamości. Sprawca dewastacji został przewieziony do komendy rejonowej policji.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Logo kompanii reprezentacyjnej SM

krew4

Baner x edycji konkursu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy