Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

2019 karetkaStrażnicy z IV Oddziału Terenowego patrolując rejon Bemowa, dojeżdżając do skrzyżowania ulicy Radiowej z ulicą Wrocławską zauważyli mężczyznę leżącego za przejściem dla pieszych. Obok stał samochód osobowy.

Strażnicy natychmiast podjęli interwencję. Leżący młody mężczyzna był przytomny. Oświadczył, że w chwili wejścia na pasy został potrącony przez pojazd. Uskarżał się także na ból w okolicy kręgosłupa. Funkcjonariusze zabezpieczyli miejsce zdarzenia i wezwali pogotowie ratunkowe. Monitorowali stan zdrowia poszkodowanego do czasu przyjazdu zespołu ratunkowego. Po zbadaniu mężczyzna został zabrany do szpitala. Okoliczności wypadku bada policja.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy