Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

uniwersalne patrol komunikacja 02Motorniczy jednego z tramwajów zauważył w wagonie starszą kobietę, która nie wiedziała dokąd jedzie i gdzie się znajduje. Kobietą zaopiekowali się strażnicy miejscy.

Strażnicy miejscy z IV Oddziału Terenowego otrzymali 8 marca ok. godz. 17 zgłoszenie, że na pętli tramwajowej Nowe Bemowo znajduje się zagubiona kobieta. Funkcjonariusze podjęli interwencję. Pasażerkę w wieku ok. 80 lat wskazał im motorniczy. Strażnicy miejscy zaopiekowali się kobietą, która pamiętała tylko swoje imię. Starsza pani nie miała przy sobie dokumentów. Strażnicy wezwali patrol policji. Ustalono, że jej rysopis odpowiada zgłoszeniu z Woli. Funkcjonariusze przewieźli kobietę do domu i przekazali rodzinie.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy