Aktualności
Ujęto poszukiwanego nieletniego
- Kategoria: Praga Północ
Wspólny patrol szkolny Straży Miejskiej i policji ujął poszukiwanego nieletniego. Ujęty nastolatek został przewieziony do Policyjnej Izby Dziecka.
Strażnicy miejscy ujęli uczestników bójki
- Kategoria: Śródmieście
W nocy z niedzieli na poniedziałek w Śródmieściu pobiło się kilka osób. Bójkę zauważyli strażnicy miejscy. Uczestnicy zdarzenia zostali przekazani policji.
Strażnicy miejscy ujęli dwóch mężczyzn, którzy zwoje kabli i elektronarzędzia „znaleźli” w lesie
- Kategoria: Targówek
Nowe i używane narzędzia oraz zwoje nowych kabli ładowali do samochodu w niedzielę rano dwaj mężczyźni napotkani przez strażników miejskich w środku lasu na Targówku. Mężczyzn przekazano policji.
Ukradła portfel, ujęli ją strażnicy miejscy
- Kategoria: Śródmieście
Strażnicy miejscy z I Oddziału Terenowego ujęli kobietę, która dokonała w śródmiejskim sklepie kradzieży kieszonkowej. Sprawczynię przekazano policji.
Awaria linii telefonicznych IV Oddziału Terenowego
- Kategoria: Aktualności
IV Oddział Terenowy, obejmujący swoim działaniem Bemowo i Wolę, ma awarię linii telefonicznych.
Koza „wędrowniczka" biegała po Bielanach. Funkcjonariusze z Eko Patrolu przewieźli ją do kliniki dla zwierząt
- Kategoria: Bielany
Nie, to nie żart. Dzisiaj tuż przed południem straż miejska otrzymała zgłoszenie, że po ul. Wólczyńskiej biegała koza. Na miejsce zostali wysłani strażnicy z Eko Patrolu. Zwierzę jest już bezpieczne.
Podrobiona legitymacja
- Kategoria: Śródmieście
Strażnicy miejscy ujęli w Śródmieściu nieletnią z podrobioną legitymacją. Nastolatka została przekazana policji.
Specjaliści walczą o zdrowie bielika, który trafił do "Ptasiego Azylu"
- Kategoria: Eko patrol
Tylko "zimna krew" i wrażliwość mieszkańca uratowały życie bielika, który został poważnie ranny w walce stoczonej z innym bielikiem. Ptasi drapieżnik aktualnie przechodzi leczenie pod nadzorem specjalistów "Ptasiego Azylu" przy stołecznym ogrodzie zoologicznym.
16-latek wyszedł z domu w środę rano. W czwartek patrol szkolny ujął go w stołecznym gimnazjum
- Kategoria: Białołęka
Nieletni mieszkaniec Łodzi wyszedł do szkoły w środę rano. W czwartek został ujęty przez patrol szkolny w stołecznym gimnazjum, gdzie uczyła się jego dziewczyna.






