Aktualności
Nie spalaj śmieci w ogniskach!
- Kategoria: Eko patrol
Od kilku dni pogoda zachęca do prac na świeżym powietrzu – w ogródkach czy na działkach. Straż Miejska przypomina jednak, że porządki powinno się robić z głową.
Strażnicy miejscy sprawdzili stan dróg rowerowych na Bielanach i Żoliborzu. Stwierdzono 120 nieprawidłowości
- Kategoria: Aktualności
Nieczytelne lub zasłonięte znaki, wykruszony asfalt, czy mogące stanowić zagrożenie dla rowerzystów gałęzie drzew – ponad 120 nieprawidłowości stwierdzili funkcjonariusze w trakcie zakończonych właśnie kontroli ścieżek rowerowych na Bielanach i Żoliborzu.
Strażnicy pomogli odłowić rannego łosia. Zwierzę opatrzono i wypuszczono do lasu
- Kategoria: Ochota
Ranny łoś wystraszył właścicieli działek przy ul. Grójeckiej. Strażnicy miejscy pomogli łowczemu odłowić zwierzę. Po opatrzeniu łoś został wywieziony do lasu i wypuszczony na wolność.
Stłuczka na Młynarskiej - Straż Miejska zabezpieczała teren
- Kategoria: Wola
Po południu 17 maja na Młynarskiej doszło do kolizji dwóch samochodów.
Wrak z Rodzinnej usunięty
- Kategoria: Bemowo
Strażnicy z Referatu ds. Środowiska usunęli wrak z Rodzinnej.
Strażnicy miejscy zabezpieczyli blisko 300 paczek papierosów pochodzących z nielegalnych źródeł
- Kategoria: Bielany

Prawie 300 paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy ujawnili we wtorek na jednym z bielańskich bazarków strażnicy miejscy z V Oddziału Terenowego. Pochodzący najprawdopodobniej z przemytu towar został zabezpieczony i przekazany policji.
Nietrzeźwa opiekunka ujęta przez strażników
- Kategoria: Włochy
Nietrzeźwa kobieta opiekowała się małym dzieckiem nad stawami we Włochach. Kobieta została ujęta przez strażników miejskich i przekazana policji.
Ekopatrol znalazł na Białołęce… pocisk artyleryjski
- Kategoria: Białołęka
Sprawdzali czy wycinka drzew nie zagraża ptakom, a znaleźli pocisk artyleryjski. Teren na którym znaleziono niewybuch został zabezpieczony przez funkcjonariuszy Ekopatrolu. Na miejsce wezwano patrol saperski.
Strażnicy miejscy odnaleźli zaginionego nieletniego i ujęli nastolatka z marihuaną
- Kategoria: Aktualności

Wspólny patrol policji i straży miejskiej ujął w poniedziałek nieletniego, który na terenie gimnazjum posiadał marihuanę. Strażnicy miejscy z I Oddziału Terenowego odnaleźli zaginionego nastolatka. Chłopiec został przekazany policji.






