Stołeczna Straż Miejska.   Uwaga: Stołeczna Straż Miejska. Kliknij w głośniczek aby odsłuchać zaznaczony tekst GSpeech

2020 03 top kwiecien 1

Leżące na trawie tablice rejestracyjneStrażnicy miejscy z V Oddziału Terenowego, którzy wieczorem 16 grudnia patrolowali Bielany, ujawnili porzucone, samochodowe tablice rejestracyjne. Podobne zdarzenie miało miejsce 14 grudnia na Mokotowie. Kradzione z samochodów tablice rejestracyjne służą złodziejom do popełniania przestępstw. Najczęściej chodzi o kradzież paliw na stacjach benzynowych.

Funkcjonariusze pełniący służbę w rejonie Bielan tuż po godzinie 20 otrzymali zgłoszenie o porzuconych tablicach rejestracyjnych. Miały się one znajdować na jednej z posesji przy ulicy Perzyńskiego. Strażnicy skontrolowali teren. Przy altanie śmietnikowej znajdowały się dwie pogięte tablice rejestracyjne. Ich numery wskazywały, że pochodzą z różnych pojazdów. Tablice zostały przekazane Policji.

To nie pierwsze takie znalezisko w tym tygodniu. Dwa dni wcześniej strażnicy miejscy z Mokotowa ujawnili dwie inne, tablice rejestracyjne. Patrol kontrolujący rejon ulicy Puławskiej znalazł je na chodniku jednego z podwórek. Tablice przewieziono do komendy rejonowej Policji, gdzie potwierdzono, że były poszukiwane.

 

 

g 1 g 2 g 3 g 4 g 5 g 6 g 7
g 1 g 2 g 3 g 4 g 5 g 6 g 7
stopka
Uwaga: Kliknij w głośniczek aby odsłuchać zaznaczony tekst GSpeech