Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Infografika dotycząca dojazdu na eurowyboryMasz problem z poruszaniem się? Chcesz dojechać na wybory? Zadzwoń do straży miejskiej w niedzielę.

Straż Miejska m.st. Warszawy informuje, że wyborcy mający problemy z poruszaniem się, a nie wymagający specjalistycznego transportu, np. osoby starsze, mogą w dniu wyborów do Parlamentu Europejskiego (niedziela, 09.06.2024) zgłaszać się do Straży Miejskiej m.st. Warszawy w sprawie transportu do punktów wyborczych. Przejazdy będą realizowane z wykorzystaniem nieoznakowanych samochodów, natomiast realizujący je funkcjonariusze będą umundurowani.
W niedzielę 9 czerwca 2024 zgłoszenia będą przyjmowane pod specjalnie uruchomionym numerem telefonu (22) 598-69-30 w godzinach 7:00 – 19:00.

Infografika dotycząca dojazdu na eurowybory

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Logo kompanii reprezentacyjnej SM

krew4

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy