Stołeczna Straż Miejska.   Uwaga: Stołeczna Straż Miejska. Kliknij w głośniczek aby odsłuchać zaznaczony tekst GSpeech
logo gora
logo dol

Wybór rozmiaru czcionki

A- A A+

unia europejska logo

Statystyki zgłoszeń

widget

wezwanie

rodo

serwisy mapowe

mdr

profilaktyka
konkurs vi edycja

eko patrol

zagninieni w warszawie

19115

bip logo

epuap

raporty

poznaj sm

na paluchu

belka dachowa frontHeroina na Pradze, amfetamina na Bielanach - patrole Straży Miejskiej trzy razy w ciągu jednej doby interweniowały wobec posiadaczy narkotyków.

Strażnicy miejscy z V Oddziału Terenowego kontrolowali 7 sierpnia ok. godz. 2.30 teren Bielan. Na ul. Gajcego funkcjonariusze zauważyli trzech mężczyzn spożywających wódkę. Podjęto interwencję. W trakcie legitymowania jednego z mężczyzn, obywatela Ukrainy, strażnicy dostrzegli w jego ręce srebrne zawiniątko. Ujawniono, że zawiera ono biały proszek. Zawiniątko zabezpieczono i wezwano patrol policji. Po przewiezieniu mężczyzny do Komendy Rejonowej Policji technicy policyjni zbadali biały proszę – wynik 3 gramy amfetaminy. Mężczyzna został zatrzymany.

Wspólny patrol straży miejskiej i policji kontrolował 7 sierpnia ok. godz. 9 ul. Środkową na Pradze, Funkcjonariusze zauważyli młodego mężczyznę, który widząc zbliżający się radiowóz próbował się oddalić. Nerwowe zachowanie mężczyzny sprawiło, że patrol podjął interwencję, w trakcie której ujawniono w kieszeni spodni mężczyzny, obywatela Ukrainy, zawiniątko z folii zawierające brązowy proszek. Mężczyzna przyznał, że była to heroina. Funkcjonariusze przewieźli ujętego do Komendy Rejonowej Policji, gdzie w wyniku badania testerem narkotykowym potwierdzono obecność heroiny w zabezpieczonym zawiniątku. Mężczyzna został zatrzymany.

Także 7 sierpnia ok. godz. 20.30 strażnicy miejscy z VI Oddziału Terenowego przeprowadzili kontrolę ul. Markowskiej. Na terenie jednej z posesji, w starych komórkach gospodarczych przebywało czterech mężczyzn. Widząc zbliżających się funkcjonariuszy mężczyźni opuścili pomieszczenie, a jeden z nich wyrzucił za siebie strzykawkę z pozostałością brunatnego płynu i aluminiowy pasek. Mężczyzna przyznał, że była to heroina. Strażnicy miejscy wezwali patrol policji. Mężczyźni zostali przewiezieni do Komendy Rejonowej Policji.

 

g 1 g 2 g 3 g 4 g 5 g 6 g 7
g 1 g 2 g 3 g 4 g 5 g 6 g 7
stopka
Uwaga: Kliknij w głośniczek aby odsłuchać zaznaczony tekst GSpeech