Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Grafika informacyjna "Akcji: Rekrutacja". Dwaj rysunkowi strażnicy miejscy. Tekst: 16 września - godziny 11:00-15:00. Dzień otwarty. Przyjdź zobacz, zapytaj - jak wygląda praca w straży miejskiej. W sobotę 16 września w godzinach 11:00-15:00 zapraszamy zainteresowanych pracą w Straży Miejskiej na dzień otwarty. Podczas „Akcji: Rekrutacja” przy Sołtyka 8/10, będzie można zapoznać się ze specyfiką pracy strażników, dopytać o szczegóły samych funkcjonariuszy, porozmawiać z przedstawicielami kadr, a nawet sprawdzić się w testach sprawnościowych.

„Akcja: Rekrutacja” organizowana jest w Straży Miejskiej m.st. Warszawy po raz pierwszy w historii. Przy ulicy Sołtyka 8/10 na Woli na kandydatów do pracy w formacji będą czekać strażnicy z referatów patrolowo-interwencyjnego, szkolnego, ds. parkowania i komunalnego - to właśnie z funkcjonariuszami tych specjalizacji można najczęściej spotkać się na warszawskich ulicach. Każdy zainteresowany pracą w naszej formacji będzie mógł się dowiedzieć, jak wygląda praca w Straży Miejskiej: poznać standardowy dzień służby, problemy zgłaszane przez mieszkańców, poznać jak różnorodne interwencje przeprowadzają funkcjonariusze.
Specjalny punkt informacyjny przygotował oczywiście Wydział Kadr. Będzie w nim można zasięgnąć wszelkich informacji dotyczących procesu rekrutacyjnego, warunków pracy i wynagradzania, ścieżek awansu, czy dodatkowych korzyści płynących z zatrudnienia w Straży Miejskiej m.st. Warszawy.
Na zainteresowanych gości czekać będzie także prezentacja, która w pigułce przedstawi strukturę kompetencje i zadania Straży Miejskiej m.st. Warszawy oraz strukturę poszczególnych oddziałów i referatów.
W przerwach między rozmowami będzie można zapoznać się z wyposażeniem, którego używają strażnicy miejscy w codziennej służbie. Wśród prezentowanego sprzętu znajdzie się m.in. „smogowóz”, radiowóz służący do przewozu agresywnych osób oraz sprzęt używany przez funkcjonariuszy Ekopatrolu do pomocy warszawskim zwierzętom.
Będzie można obejrzeć scenki z wykorzystaniem technik i taktyk podejmowania interwencji w wykonaniu instruktorów z wydziału szkolenia, czy odświeżenia zasad udzielania pierwszej pomocy.
Na chętnych czekać będzie próba sportowa (przygotujcie odpowiedni strój). Proste ćwiczenia, które stanowią część testu sprawnościowego dla przyszłych strażników zostały ułożone w formę wieloboju. Stosownie do osiągniętego wyniku, każde ćwiczenie będzie punktowane, a osoba która uzyska łącznie najlepszy wynik zdobędzie tytuł Najsprawniejszego uczestnika „Akcji: Rekrutacja”.
Na zmęczonych uczestników będzie czekał poczęstunek.
Zapraszamy!

Grafika promująca akcję rekrutacyjną

Przypominamy: aktualne oferty pracy w Straży Miejskiej są dostępne pod adresem https://strazmiejska.waw.pl/straz-miejska/praca-w-sm

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Logo kompanii reprezentacyjnej SM

krew4

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy