Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Szydełkowa figurka strażnika miejskiegoJeśli ktoś marzy o prywatnym strażniku miejskim, który dostępny będzie na wyłączność przez 24 godziny na dobę - zdecydowanie jest to opcja warta uwagi.

25-centymetrową figurkę wydziergała własnoręcznie jedna z naszych koleżanek, specjalnie z myślą o aukcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Strażnika wylicytujesz TUTAJ
Jak dotąd najwyższą cenę wśród aukcji przygotowanych przez warszawskich strażników osiągnął -oznaczony numerem 1, unikatowy emblemat Straży Miejskiej i WOŚP. To jedna z 31 (ze względu na edycję Orkiestry) numerowanych naszywek, w których znajdującą się w centralnym polu syrenkę zastąpiło charakterystyczne serduszko. 
Na chętnych czeka też udział w wyjątkowym kursie samoobrony przygotowanym przez instruktorów taktyk i technik interwencji Straży Miejskiej. Wywoławcza cena udziału w specjalnym, orkiestrowym kursie wynosi 99 złotych.
Na aukcji można również wylicytować rejs łodzią patrolową (210 złotych – stan wszystkich aukcji na południe 23 stycznia), dzień w straży miejskiej (222,50 zł) czy jeden z zestawów gadżetów od WOŚP i Straży Miejskiej (obecnie 260 i 157,50 PLN).
Wszystkie aukcje Straży Miejskiej m.st. Warszawy, z których całkowity dochód przeznaczony jest na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, znaleźć można pod adresem https://allegro.pl/uzytkownik/StrazMiejska_12

Szydełkowa figurka strażnika miejskiegoSzydełkowa figurka strażnika miejskiego

Współpracujemy