Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Goście z Torunia w towarzystwie warszawskich strażników miejskichNawet jeśli wykonuje się swoją pracę bardzo dobrze, zawsze warto podpatrywać, jak to samo robią inni. We wtorek 15 czerwca Straż Miejską m.st. Warszawy odwiedzili goście ze Straży Miejskiej w Toruniu.

Celem wizyty była przede wszystkim wymiana zawodowych doświadczeń. Goście z Torunia zapoznali się z najnowszymi technologiami i rozwiązaniami, które stosowane są w Straży Miejskiej m.st. Warszawy. Dowiedzieli się, jak wyglądał proces ich wdrażania, odwiedzili Centralne Stanowisko Kierowania, które każdego dnia przyjmuje ponad 1000 zgłoszeń od mieszkańców i na bieżąco monitoruje realizację interwencji. Naczelnik Wydziału d.s. Wykroczeń Małgorzata Giga przedstawiła kompleksowy system prowadzenia spraw, zwracając uwagę na elektroniczne systemy przekazywania informacji. Strażnicy z Torunia odwiedzili także Stacjonarne Miasteczko Ruchu Drogowego zlokalizowane na terenie kompleksu przy ul. Sołtyka.

  • 2021_06_sm_torun_01
  • 2021_06_sm_torun_02
  • 2021_06_sm_torun_03
  • 2021_06_sm_torun_04

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy