Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

Interwencja 180Treść zgłoszenia brzmiała: Na osiedlu słychać krzyk dziecka „Mamo, przestań!” Strażnicy, którzy patrolowali okolicę, natychmiast wysiedli z radiowozu i udali się w kierunku, z którego dobiegało wołanie. Był czwartek, zbliżała się północ.


Po chwili poszukiwań oczom strażników ukazał się niepokojący widok: z ciemności wyłoniły się postacie dwóch dorosłych osób, kompletnie pijanych. Za nimi szło dwoje dzieci w wieku ok. 6-7 lat, za dziećmi szły dwa psy. Kobieta miała zakrwawioną twarz, plątały jej się nogi, od dorosłych czuć było silny zapach alkoholu. Na pytania strażników kobieta odpowiadała niewyraźnie i nieskładnie. Mężczyzna, również nietrzeźwy, bardzo pobudzony, wyjaśnił, że chwilę wcześniej kobieta przewróciła się, uderzyła się o betonową ławkę i stąd ta zakrwawiona twarz. Strażnicy na miejsce wezwali pogotowie ratunkowe i policję. W czasie czynności przeprowadzanych przez lekarzy i policjantów strażnicy zaopiekowali się dziećmi, które zaprosili do radiowozu – nie chcieli, by były świadkami całej procedury służb. Po ustaleniach dokonanych przez policję i strażników o przyjazd na miejsce została poproszona osoba z rodziny, która zadeklarowała, że zajmie się maluchami oraz zwierzętami. Funkcjonariusze opiekowali się dziećmi do czasu przyjazd opiekunki. Dalsze czynności przejęła policja.

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Logo kompanii reprezentacyjnej SM

krew4

Baner x edycji konkursu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy