Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

2020 02 zima konferencja 01Podczas konferencji w Stołecznym Centrum Sportu Górka Szczęśliwicka, Urząd m.st. Warszawy zaprezentował atrakcje tegorocznej akcji „Zima w mieście”.

Wśród zaangażowanych w organizację akcji (są nimi oprócz szkół i przedszkoli m.in. muzea, ośrodki sportu, kina, ośrodki kultury, czy policja) nie mogło zabraknąć Straży Miejskiej. 

Na zaproszenie szkół i szpitali, strażnicy z Referatu Profilaktyki organizują dla dzieci przebywających w tych placówkach konkursy o tematyce bezpieczeństwa, gry i zabawy sportowe, spotkania edukacyjne i szkolenia z pierwszej pomocy. W tym roku uczestnicy „Zimy w mieście” będą też mieli możliwość odwiedzenia oddziałów terenowych i poznania pracy strażników od kuchni. W okresie ferii Straż Miejska współpracuje z kilkunastoma placówkami edukacyjnymi i szpitalami.

Konferencji, z udziałem Dyrektora Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Michała Domaradzkiego, przewodniczyła Wiceprezydent Warszawy Renata Kaznowska.

  • 2020_02_zima_konferencja_01
  • 2020_02_zima_konferencja_02
  • 2020_02_zima_konferencja_03
  • 2020_02_zima_konferencja_04

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy