Straż Miejska m. st Warszawy

Przejdź do głównej treśći

Czcionka

Wysoki kontrast

Widok

Menu górne

2020 konkurs zsmb banerKolejny raz warszawscy piątoklasiści sprawdzą swoją znajomość bezpiecznych zachowań w mieście. Straż Miejska m.st. Warszawy wraz z Biurem Edukacji Urzędu Miasta rozpoczyna siódmą edycję konkursu „Ze Strażą Miejską Bezpiecznie”.

Konkurs podzielony jest na trzy etapy. Jego celem jest propagowanie bezpieczeństwa na drodze, upowszechnianie bezpiecznych zachowań w sytuacjach zagrożeń, opanowanie podstawowej wiedzy dotyczącej pierwszej pomocy przedmedycznej oraz utrwalenie wiedzy na temat roli i zadań straży miejskiej. Pierwsza część rozegra się w szkołach, gdzie zostanie wytypowany dwuosobowy zespół, który stanie do dalszych zadań. Drugi etap to test związany z bezpieczeństwem, a w trzecim drużyna stworzy pracę plastyczną, udzieli pomocy przedmedycznej w symulowanym zdarzeniu oraz pokona w jak najlepszym stylu tor w Miasteczku Ruchu Drogowego przy Sołtyka.
Na wszystkich uczestników czekają upominki, a dla najlepszych drużyn przewidziano też nagrody specjalne.

Zgłoszenia od dyrektorów szkół przyjmowane są do 7 lutego 2020 roku.

Regulamin tegorocznej edycji dostępny jest na stronie warszawskiej Straży Miejskiej.

2020 konkurs zsmb baner

Logo Straż Miejska Warszawa

Telefon alarmowy

986


SMS interwencyjny

723 986 112

pasażerowie komunikacji miejskiej osoby z dysfunkcją słuchu

Informacja


Zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa Straży Miejskiej m. st. Warszawy dokumenty w wersji elektronicznej należy przesyłać w formatach DOC, JPG, TIFF, PDF. Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną nie może przekroczyć 8 MB. Dokumenty lub nośniki zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Współpracujemy